Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,78 zł , zmiana od tamtej pory: -0,63%

Re: Jakieś scenariusze na najbliższe miesiące ?

Zgłoś do moderatora
drugi kwartał 20r. dla nikogo nie będzie łaskawy nie ma się co oszukiwać
tu liczy się 3 i 4.20r i 1.2.21r.
od 3-go kwartału 20r. zaczną się zakupy kas pod nowe grupy podatników i to powinno pociągnąć kilka kwartałów.
natomiast najważniejsze jest to że elzab przynajmniej ma perspektywę w tym całym zamieszaniu a reszta spółek to trochę wróżenie z fusów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELZAB 1,71% 4,75 2021-06-17 14:43:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.