Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,13 zł , zmiana od tamtej pory: -47,79%

Re: Jakie wyniki

Zgłoś do moderatora
Ostatnie info będzie miało wpływ na wynik od przyszłego roku a nie już teraz natychmiast ;-). Wyniki za 3Q pewnie będą lepsze od tych za dwa kwartały i ja szacuję ok 0,5 mln dodane do ogólnego wyniku za 9 miesięcy a na koniec roku cały wynik 3 z haczykiem i to będzie ok chociaż jak to kiedyś tu ktoś napisał taka spółka powinna zarabiać minimum 0,5 mln ale miesięcznie a nie co dwa czy trzy miesiące. Ale wszystko pewnie przed nimi bo może wreszcie ci z Płocka zaczną zarabiać bo w skonsolidowanych ostatnich tego nie widać a przecież podobno TR dał tam ludzi swoich i to takich którzy się znają więc powinno być OK. Czekamy więc na wyniki i się zobaczy czy dobry trend zachowany.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMOREX -1,67% 0,59 2023-03-23 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.