Tutaj jest wszystko, o prócz kapitału i odrobiny spekulacji tak jak na podobnych. Poprostu jeszcze spółka nie była grana i dobrze. Spokojnie jeszcze będziemy cieszyć się z udanej inwestycji. Ja tak kisiłem się z Grodnem, już wszystko miałem wyliczone, że to musi rosnąć, włącznie z przeczuciem. Stało o stało nazwet zaczęło spadać trochę. I nagłe nastał ten dzień - 150% na plus wczoraj wyszedłem. Na szczęście potrzymałem, nie spanikowałem po pierwszym i drugim dniu gdy były widły i spadki po odblokowniu. Tu ten dzień szybko nadejdzie.