Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: jakie prognozy

Zgłoś do moderatora
Nie wiem dlaczego uważasz, że perspektywiczna. Działa głównie na bardzo konkurencyjnym rynku (transmisja danych, serwerownie), gdzie przychody idą szybko w dół ze względu na coraz niższ eceny dla end userów. Aby nie wypaść z rynku wymagana jest modernizacja i powiększanie sieci, co wiąże się z inwestycjami, na które ATM chyba nie moa środków. Spółka nie ma pomysłów na dywersyfikację przychodów - strefa ekonomiczna, którą dostali jest w powijakach, z mpay też chyba nic nie będzie, zresztą oba projekty wymagają sporych inwestycji (strefa oczywiście znacznie większych). Spółki zależne które kupili nie wpływają zbyt mocno na skonsolidowane przychody.
Moja ocena - wskoczyli w telekomunikację w dobrym momencie, ale nie potrafią odnaleźć się na dość trudnym rynku. Spółka jest przeciętna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATM -3,20% 12,10 2020-07-01 13:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.