A na czym oni zarabiają ? Robią cokolwiek opricz emitowania akcji ? No sorry, ale ja nie widze niczego co mozna zmonetyzować. NIczego.
Przed debiutem jak wszyscy sobie cos tam pokombinowali i zarobili w rok 90 000zł. Kiosk na srednio ruchliwym skrzyzowaniu zarabia wiecej.
Gdybym chcial, to ja nawet nie wiem co ja moge od nich kupić. No zdradźcie mi tak skrupulatnie skrywaną tajemnicę, co to K**WY NED***Y oni sprzedają.