Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,90 zł , zmiana od tamtej pory: -3,42%

Re: Jaki zakup po lewej

Zgłoś do moderatora
Ludziska nie po to się kupuje spółki jak eurotel aby śledzić książkę zleceń :)
Tu wystarczy zajrzeć raz na rok sprawdzić wyniki roczne.
Ewentualnie jak przechadzasz się po galerii to sprawdzić czy nie ma jakiegoś ich nowego salonu otwartego lub jakiegoś zamkniętego.
Ja wczoraj przechadzałem się po Łódzkiej manufakturze i wygląda na to że otworzyli nowy sklem xiaomi :)
Nie bywam za często tam ale widać że rozwój jest, nawet w pandemii.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 1,28% 39,50 2021-10-15 12:06:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.