Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,70 zł , zmiana od tamtej pory: 30,66%

Re: jaki kwartał?

Zgłoś do moderatora
Zauważ że prezes już sobie (i żonie) wypłaca dywidendę pod postacią wynagrodzenia, które jest dwa razy wyższe niż w mającej dwa segmenty operacyjne i trzy zakłady - Atlancie. Co pokazuje jaka w spółce tkwi rezerwa (gdyby np. ktoś ją chciał przejąć).

A to że prezes chciałby ją zdjąć po cenie surowego nerkowca to wiadomo. Tylko, że jak lichy Bakalland opuszczał giełdę, to inwestorzy dostali 130% wk mimo, że z 40 mln połowa przypadała na "wartość firmy", która do dzisiaj została spisana na straty. A ludzie na forum Owerkę nazywali złodziejem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HELIO 3,47% 17,90 2021-12-03 13:18:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.