Zakładam bardzo dobre wyniki IVQ 2020 (duże różnice na ON in plus + dobre wyniki na działalności podstawowej), ostatnie dni przy dużych obrotach, co sugeruje, że ktoś kumuluje akcje, liczę na dywidendę znacznie ponad 1,20 PLN / akcję, dodatkowo rosnąca cena ON + pewny zysk z gazu ca 4mln PLN + kilka nowych farm PV + rozruch fabryki paneli PV sprawi, że do maja 2021 bardzo możliwe przebicie ceny 50 PLN / akcję, a do końca 2021 realny jest poziom akcji to 80-85 PLN