Hahaha xD
Jesteście zabawni. Chyba już przed Sylwestrem coś piliście, prawda?
Wy się módlcie, żeby ta spółka w ogóle przetrwała i była na obecnym poziomie. Tutaj nie ma nawet fundamentów i niczego, co dostarcza jakikolwiek, realny przychód - oprócz pożyczek.
Krótko mówiąc - pudrujecie trupa