Jeżeli chodzi o konta osobiste to polecam EKOkonto bez kosztów w BOŚ Banku, które oferuje:
- 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
- 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
- 0 zł za dostęp do bankowości elektronicznej
- 0 zł za elektroniczne przelewy krajowe
- 0 zł za ustanowienie i realizację polecenia zapłaty
0 zł za wydanie i korzystanie z karty debetowej Mastercard - opłata nie jest pobierana w przypadku dokonania w miesiącu kalendarzowym transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 300 zł.