Forum Banki +Dodaj wątek

Re: jaki bank polecacie?

Zgłoś do moderatora
Jeżeli chodzi o konta osobiste to polecam EKOkonto bez kosztów w BOŚ Banku, które oferuje:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za dostęp do bankowości elektronicznej
  • 0 zł za elektroniczne przelewy krajowe
  • 0 zł za ustanowienie i realizację polecenia zapłaty
 0 zł za wydanie i korzystanie z karty debetowej Mastercard - opłata nie jest pobierana w przypadku dokonania w miesiącu kalendarzowym transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 300 zł.