Też widzę, że poza fundami, uwalającymi kurs,
pozostali też tak jakby chcieli niższego kursu..
Ma spadać? Do ilu?
I czy LC już położył laskę na swe spółki, bo tylko
on mógłby wpłynąć na kurs..
.Przyznaję, iż jest to moja porażka inwestycyjna, mim, iż akcji nie sprzedałem, to czarno to widzę......