dokładnie; mógł podać info w piatek po sesji, nie było by wtedy paniki; a teraz uważam, że kluczowe znaczenie będzie miała informacja dla kogo jest ta emisja (bo sądzę, że to emisja "pod zamówienie" inwestora); jeśli to będzie znaczący gracz branzowy to kurs jeszcze skoczy