Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,21 zł , zmiana od tamtej pory: -71,90%

Re: jaka Spółka taki Prezes

Zgłoś do moderatora
z tłumaczenia komunikatu :

Do zarządu wybrano Bertil von Goetz. On będzie jedynym dyrektorem Spółki Zarząd będzie kompletna w związku z Walnym Zgromadzeniu w maju 2016 r. Reinhold Europe AB jest obecnie fazę administracyjną i przed WZA, przyszłych modeli biznesowych i przedsięwzięć ustalone.

strona spółki w tłumaczeniu:

https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.reinhold-europe.se/en/home/&prev=search

http://www.reinhold-europe.se/en/home/

Czekam do Maja :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINHOLD 0,00% 0,06 2025-10-15 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.