Jeśli kupiłeś niewielki pakiecik to zapomnij i czekaj.
Może kiedyś da zarobić.
Jeśli kupiłeś dużo, to niezbyt rozważny ruch.
Takie cudo kupuje się odrobinę za kasę, którą można bez żalu stracić.
Jakby nie było, jakieś dochody i zyski mają...
A co dalej ? Zobaczymy, ale nie za 3 dni, lecz za np. 3 kwartały.