Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,98 zł , zmiana od tamtej pory: -18,27%

Re: Jak wigólniak nie zepsuje atmosfery dzisiaj, to panowie, hoho

Zgłoś do moderatora
bank to ja rozbiłem kiedy w końcu uwierzyłem przy 3 PLN, ze ta wycena to jakiś "przekręt" i pies z kulawą nogą nie zagląda...miałem trochę racji, bo teraz posadzili poziom na + - 5 i chyba obroty 2 MLD rocznie lub kopanie bitcoinów mogłoby coś zmienić,
a tak spółka nadal "wyróżnia" się, że robią wyniki i mają sie dobrze. A kurs ? niestotny co dziwne dla Prezesów, bo mogliby sami zrobić niejeden rajd i być bogatsi :) widać, że im sie nic nie pali :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM -7,50% 4,07 2022-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.