Taka retoryka narzucona przez kolegę (wszyscy leszcze itd bo nie słuchają) to sie niestety tak kontynuuje. Zobaczysz co tu sie bedzie dzialo przy spadkach...
Co do poziomow to rzeczywiscie wystrzeliło i chyba juz dyskontuje duzo dobrych newsow z przyszłości. Wiec bardzo prawdopodobnie ze sie schłodzi, sle kiedy i jak bardzo to nie mam pojecia. Zależy jaki masz horyzont czasowy. Zakładając 30-40% wzrostów r/r wynikow, regularne płacenie dywidendy to mysle ze realna jest 2 z przodu w perspektywie ~2 lat (zakladajac c/z na poziomie 25-30).. Nie uwzględniając jakis wystrzałów bo nasdaq itp.