Dnia 2018-07-14 o godz. 08:17 ~bill napisał(a):
> Dnia 2018-07-14 o godz. 04:29 ~xxx napisał(a):
> > Dnia 2018-07-13 o godz. 17:20 ~abc napisał(a):
> > > the bill może nas oświecisz jak może zbankrutować spółka która nie ma zadłużenia?
> >
> > jak to jak?, bo on tak chce buhahahahah:)))
>
> Czy ja gdzieś napisałem że aleja może zbankrutować? nie. Oczywiście że może, każda firma może zbankrutować jeżeli wydarzy się coś co ją pogrąży. Tutaj nie jest to temat, przynajmniej oficjalnie.
> Mówię tylko że trend jest spadkowy i nie ma nic co mogłoby wybić kurs z tego trendu chociaż pewne jaskółki się wam pojawiły. Domkneliście lukę i na razie nie spadacie dalej. Wczorajszy dzień ładnie to potwierdził. Tyle że za wcześnie na jakiekolwiek wnioski bo zaraz może wam pójść na dolne widły i wyjść dołem z kanału jak to już było ponad miesiąc temu. Tym bardziej że wszystko odbywa się na jakiś śmiesznym wolumenie i jeżeli ktoś będzie chciał wywalić 50k papiera to tutaj będą działy się cuda. Wczoraj wystarczyło ok 10k żeby zjechać na -15%
> Mówię też to że mimo dobrych informacji praktycznie cały rok (były jakieś złe po za zawieszeniem?) kurs leci i zjechał już o połowę od maksimów.
> Tu coś może być o czym nie wiemy. Jakiś wałek i dlatego zalecam ostrożność, szczególnie nowym inwestorom. Natomiast wy czekacie na "święta" ale skąd wiecie ile będziecie czekać? rok, dwa lata? Kto wie co będzie za 2 lata. Szanujący się inwestor ocenia inwestycję po tym co widzi a nie po tym w co wierzy
brawo bill najlepszy post jaki tu czytalem dotyczacy sytuacji wg At byli w kanale 110-140 wybilo dolem teraz kanal 65-90,a kolega xxx widac spac nie moze matko post o 4 godzinie nad ranem;)))