Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,34 zł , zmiana od tamtej pory: 25,29%

Re: jak tam, odbieracie?

Zgłoś do moderatora
hehehe
ty za to dużo wiesz!? :)))

już z ciebie łacha tu wszyscy drą, od 1,5 r. bredzisz coś o odpałach i dychaczach, spekułach i innych herezjach at
kłamiesz i manipulujesz, ludzie to czytają i zapamiętują, mają cię za zwykłego kmiotka-dt
kompromitacja to twoje drugie imię, więc nie ucz mnie giełdy bo nie masz o niej zielonego pojęcia czego dowodzisz na każdym kroku

osobiście chciałbym żeby popyt odpuścił te 32 gr i udało się dokupić cokolwiek poniżej 30 gr ale po dzisiejszej sesji mam coraz mniejsze nadzieje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARI -0,47% 0,43 2025-10-20 11:17:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.