Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,17 zł , zmiana od tamtej pory: -26,15%

Re: jak spółka

Zgłoś do moderatora
Firma nie rozwija się szybko. Raczej bym optował przy tym, że rozwija się powoli. Jeszcze kilka lat temu firma nie miała realnie czym handlować. Obecnie jest szeroka gama produktów więc potrzebny jest rynek zbytu a z tym we współczesnym świecie najtrudniej. Niskie aktywa obrotowe powodują sposób funkcjonowania na rynku i powolne jego zdobywanie. Przy tym podejściu trzeba wizji, uczciwości, cierpliwości, ciężkiej pracy i trochę szczęścia! Czy ta spółka ma wszystkie te atuty? To, że jest gdzie rosnąć i że zasięg tego wzrostu z punktu widzenia spółki jest jeszcze ogromny to chyba nie trzeba przekonywać. Czy obecnie inwestując (0,17 zł) w spółkę są większe szanse na wzrost (załóżmy w horyzoncie 2-3 lat) czy spadek? Moim zdaniem jednak więcej przemawia za powolnym wzrostem. Trzeba jednak pamiętać o wszystkich ryzykach, szczególnie na tak małej spółce.
To z punktu widzenia spółki i jej działania. Jest jeszcze kwestia rynku giełdowego, którego siłę widzieliśmy kilka dni temu. Tu może wydarzyć się wszystko, ale pamiętajmy, że można nc zarobić będąc jedynie po jednej stronie rynku. To determinuje taktykę działania.
Powodzenia inwestorzy i spekulanci!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JRCGROUP -0,39% 0,13 2023-03-21 17:00:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.