Żeby tylko a kilka miesięcy ktoś nie zapytał ,,jak się miewają te pipy które SPRZEDAŁY PO 2 zł,,? Zmienia się klimat wokół Cognora i w ogóle w gospodarce.2 zł.Śmieszna cena.6 zł czemu nie jak Cognor stanie się popularny pofrunie wysoko.Mało akcji w obiegu a i te poupychane po szufladach.