Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,36 zł , zmiana od tamtej pory: -17,31%

Re: Jak się czują ubrani?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-09-24 o godz. 13:25 ~Realnie napisał(a):
> i tak kibicujesz ze spolka i lie poleciala na dno w ciagu dwoch lat???...szczerze???

kolego ja nic nie kibicuje o czym ty piszesz pierwsze akcje bralem po 13gr sprzedawalem po ok 70gr potem po 20gr pisalem ze zejda zeszli dzis opor 51 powstrzymal 2dniowe wzrosty teraz mamy korekte czas pokaze odebralem 38 i 33 troche po sprzedazy 50-50,80

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COREY -11,21% 0,30 2026-06-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.