Wyjątkowo pesymistyczny scenariusz...czekasz na kupno przy 2 groszach...już sprzedałeś, czy sprzedasz, jak podskoczy do 13 groszy?
Ja zakładam podwójne dno na 11 groszach i do góry....
Rozumiem, że ten scenariusz nie wchodzi w Twoich estymacjach w grę...