Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,30 zł , zmiana od tamtej pory: -90,41%

Re: Jak radzicie?

Zgłoś do moderatora
W branzy gier czasami w zimie dzieje sie mniej. A All iN! Games zapowiedziało juz ze duzo sie bedzie dzialo. To oznacza duzo tekstow w prasie, wiecej osób dowiadujących się o spółce. To oznacza większy popyt, co przy stałej podaży przełoży się na wzrost cen

Przy tym freefloatcie (i braku komunikacji na temat dopuszczenia serii G - co przypuszczalnie oznacza, ze w tym roku nie wejda do obrotu) to moze byc bardzo ciekawy wzrost

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES 1,02% 0,99 2025-10-03 14:33:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.