Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: -30,77%

Re: Jak przebijemy 33gr

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-04-12 o godz. 11:21 ~ksiegowy napisał(a):
> Dnia 2022-04-12 o godz. 09:49 ~atomek napisał(a):
> > Dnia 2022-04-12 o godz. 06:47 ~Skubas napisał(a):
> > > No tak, może rozreklamuje Bizka po całej forumce, jak nieraz bywa przy naganianiu, ale czy tego chcemy, przypływu krótkoterminowego planktonu?
> >
> > Może by się przydało trochę pomieszać akcjami i wpuścić powietrze?
> > Ten long tutaj nie wydaje się mieć końca...
>
> Nie wywołuj wilka z lasu " - ............ z tym końcem

eh, żeby tu chociaż 0,3 zostało i się umocniło.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIZTECH 0,00% 0,21 2022-12-02 09:25:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.