Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,61 zł , zmiana od tamtej pory: 88,54%

Re: Jak nisko może spaść w 2025r??

Zgłoś do moderatora
Dnia 2025-01-31 o godz. 13:25 ~Qb napisał(a):
> Ok, nie zwróciła się, to prawda. Tylko w którym momencie ktokolwiek z firmy powiedział że gra się zwróci w "X" czasie? To są założenia i oczekiwania Wasze. Pomijając to, to skoro ktoś kupuje to znaczy że gra się powoli, ułamkami procent powoli zwraca. Ciesz się z małych sukcesów bo one prowadzą do tych większych.

Przypomnij sobie slowa prezesa przed premiera , ktory liczyl, ze wielki sukces. I mowil o 400 mln przychodu z LOTF2...

Gry robi sie rentowne lub takie dla ktorych trzeba robic odpisy. Jak widać LOTF2 jest gra nierentowna

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 1,50% 3,04 2025-11-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.