hehe , koles filip z konopii zadal pytanie z cyklu : a moze by tak kogos na DW letko wk..wic?
Allan zdradze ci jak juz jutro moglbys zaczac shortowac.
Okolo 8.30 zdejmij pizamke, nastepnie wloz krotkie spodenki , ewentualnie kompielowki i sprobuj sie zalapac na papier , wciskajac sie pomiedzy tych cwaniakow ktorzy obracajac papierem pomiedzy soba staraja sie wytrzepac zniecheconych tudziez wystraszonych frajerow. Tak czy siak szorty bedziesz mial.