Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,20 zł , zmiana od tamtej pory: -92,42%

Re: Jak mówi Zaorski - odcięcie podaży i kreowanie popytu.

Zgłoś do moderatora
Ja tak się właśnie zastanawiam co za grupa inwestorów wzięła 150 tyś akcji ostatnio. Wszystko pod progami!. Wystarczyło by że jeden inwestor by się ujawnił, że przekroczył próg a trzech pozostałych by zrobili to co na spółce na No... Tam w dwie sesje 100% zrobili. WAT jest spółką mega atrakcyjną fundamentalnie, a teraz po tych transakcjach jest sporo aukcji do rozegrania. Dodatkowo otoczenie w energetyce jest bardzo korzystne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LUON -47,37% 1,00 2025-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.