Tak wróżąc z fusów i dodając trochę logiki to mamy na 152 twarde dno (cena emisji)
Inwestorzy znalezli sie szybko poniewaz w tej cenie i takiej ilosci akcji nie da się skupić z rynku.
W najgorszym scenariszu cena do czasu emisji będzie oscylowała kilka, kilkanaście procent powyżej ceny emisyjnej
do czasu emisji (wyjasnia sie kwestie czy emisja zostanie objęta w całości, czy będą jakieś redukcje w zapisach)
Dzisiaj już skończyło się na kupnie po 170, nie sadze żeby było niżej niż 160, ale to oczywiscie wróżenie z fusów.