Chęci sprzedaży nie ma specjalnej, co widać po niskich obrotach. Chwilo po prostu popyt wyhamował, ale po takich intensywnych wzrostach trochę boczniaka nie zaszkodzi:) Ja mam ta spółkę w perspektywie kilku lat i licze na kilkaset procent zwrotu (brałem po średniej 28 zł).