Ania szczerze i prywatnie.. NIE PAKUJ SIĘ W TO.. brak ruchu, kolejny kredyt.. chyba że chcesz mieć akcje dla satysfakcji posiadania. Przez długi czas z dnia na dzień czekałem aż "odbije się" a tu nic i tylko gorzej.. Spójrz na SUNEX cena podobna podstawy znacznie lepsze, rozwój , brak kredytów i perspektywy.. REALNE w najbliższym czasie a nie na przestrzeni kilku lat. Obecnie i tam przyblokowanie kursu ale uzasadnione przejściem na GPW z NC.
Tu kilku miało rację.. niestety wiadomości negatywne bardziej pasują do realizmu spółki comeco niż euforia 15zł w ciągu tygodnia.. ja chciałem osiągnąć kurs tylko 1.4zł jak wielu innych, którzy zostaliśmy wpakowani w akcje po uszy. Ja z dumą mówię że nie mam żadnej akcji comeco, a obserwuję bo mooooże jakiś spontaniczy jednodniowy odpał kiedyś faktycznie będzie :)
pozdrawiam Cię :)