Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,94 zł , zmiana od tamtej pory: 41,30%

Re: Inwestor4Fun dokupujesz?

Zgłoś do moderatora
Na razie się wstrzymuje z dokupowaniem ponieważ:
1. Mam już tego sporo.
2. W wyniku paniki cena może być jeszcze niższa, jeżeli będzie to wtedy kupie, nic mnie nie ciśnie teraz.
A w moim podejściu do spółki nic się nie zmieniło, obecna wycena to pewnie wartość ekranów Screen Network.
Ale masz racje że największym problemem tej spółki jest jej właściciel. Do Zarządu bym nie miał pretensji bo sami mają akcje. Czasem wygląda to wręcz na strzelanie do własnej bramki (szczególnie decyzję podjęte w 2018 r, na fali euforii i poprawy wyników. Nie chce pisać o teoriach spiskowych, wydaje mi się że to po prostu pech i przewartościowanie prognoz ludzi decyzyjnych.
Ale w sumie jak teraz właściciel kupuje po takich cenach to ciężko twierdzić żeby na tym stracił w dłuższym terminie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 0,00% 6,98 2021-10-26 16:37:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.