Forum Księgowość i podatki

Re: Inwentaryzacja roczna

Zgłoś do moderatora
jaki masz problem z inwentaryzacją?
Opisz dokładnie swój problem, bo nie wiem czy chodzi o spis inwentarzowy, czy samo rozliczenie inwentaryzacji ( czyli rozliczenie niedoborów i nadwyżek)