Dodatkowo ten Palantir jest wyceniany na 44 miliardów dolarów i to wygląda że jeszcze mało fundusz zarządzany przez niejaką Kaśkę Drewniak zainwestował sporo kasy w niego a ona ponoć ma nosa do dobrych inwestycji
https://www.investing.com/analysis/1-stock-to-buy-1-stock-to-dump-when-markets-open-palantir-exxon-mobil-200556142
Przydałoby się jakieś spektakularne przytarcie nosa Palantirowi może to by zwróciło oczy inwestorów zza wielkiej wody na DW.