really? Gdyby spadalo to gniot i bankrut i presez nie kupuje, jak rosnie to wiedza insajderska... co za banda mat low ... wezcie sie ogarnijscie ludzie i spojzdzcie na fundamenty.. i na to ze od lipca mozliwosci produkcyjne wzrosna o polowe z grubsza... i o K2, i o rosomaki i o borsuki i kolejne stado jelczow... po co ja sie wogole produkuje. CHcialem tylko podzekowac przesowie za prawie 60k dywidendy w moim przypadku ktora oczywiscie reinwestowac bede w cognorka.