Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: INSIDERZY skupują

Zgłoś do moderatora
Witam!

Tex kolejna odsłona!

Dementuję informację jakoby posiedzenie sądu miałoby się odbyć w poniedziałek.
W dniu dzisiejszym radca prawny otrzymał informacje, że będzie to wtorek tj. 17.08.2010r.
Wcześniejsze analizy sprawdziły się prawie co do joty.
Najpierw poziom 1,69 został przebity i był potem test 2,28.
Obecna sytuacja jest dużo lepsza gdyż:
1. Zapoczątkowany został trend wzrostowy po bardzo ostrym zjeździe.
2. Pomyślny wyrok sądu.

W przypadku układu kurs będzie testować poziom z dnia 05-10-2009 tj 4,74

Pozdrawiam,

Radek.

P.S.
Z Czystej ciekawości Ania trzyma jeszcze akcje?





Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TECHMEX -21,58% 0,06 2011-03-11 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.