Autor: psychiatra_ [82.177.95.*] 2016-10-13 09:43
Opublikowano przy kursie: 0,81 zł , zmiana od tamtej pory: -12,35%
Prosze Panstwa, ciekawe co takiego wiedza ci insiderzy o ktorych pisal psychiatra, ze kurs zdazyl spasc o 12%.. :)
A moze ci insiderzy nie wiedza tego, co wie psychiatra i sprzedaja zamiast kupowac?
Jak myslicie? Zapraszam do merytorycznej dyskusji.