Hehe. Nie dotykam po takich wzrostach spółek, wolę stracić zysk niż mrozić kapitał. Już zresztą mam dużo zamrożone na Boiwm, ale tutaj przynajmniej jestem przed odpadłem.
Na Bowim też może być zapłon bez żadnego dodatkowego infa. Przestrzeń do wzrostów jest olbrzymia w porównaniu do innych stalówek:)