Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Informacje

Zgłoś do moderatora
Kurs jest kontrolowany pzez zawodowca.tzn.biuro makleskie.Fachowo został znowu ściągnięty do 12.5zl.Nie masz miliona to nie podskakuj.Obserwowałem wcześniej jak ktoś kupował przypuszczam Jędrzejewski.Trzymający kurs ukrył ok. 10tys.po12,5zl,ale mu zdjął.Ma jeszcze dużo akcji i z determinacją trzyma dalej kurs. Ale to nie jedyna spółka,która jest zaniżana ,jest wiele innych.To wygląda na zmowę bankowców i wyrafinowane działanie na mało płynnych spółkach.Tylko nie sprzedawaj akcji.Ich zlecenia stoją również na kupnie. Czasem rzucą sami sobie żeby zbićkurs. Na Rafamecie to jest akurat niewidoczne ,ale na innych widać bardzo dobrze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAFAMET -0,89% 55,50 2025-09-29 12:38:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.