Jestem ekspertem w dziedzinie przezcewnikowego leczenia chorób zastawki aortalnej TAVI. Od ponad 10 lat uczę tej techniki kolegów i koleżanki w kraju i poza jego granicami m. in. w Niemczech, Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Portugalii, Hiszpanii, Włoszech, Czechach, Rumunii, Bułgarii, Szwajcarii, na Węgrzech, w Izraelu, Australii, Grecji oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kuwejcie, Arabii Saudyjskiej, Libanie, Tajlandii, Maroku na Filipinach i w Egipcie.
Od roku 2021 jestem prezesem spółki Education & Traininig for Healthcare Professionals - ETHP.PL, która z powodzeniem wprowadza na rynek polski kolejne rozwiązania służące propagowaniu wiedzy medycznej. Wspólnie z Fundacją Surgical Excellence Foundation zapoczątkowaliśmy między innymi Międzynarodową Akademię Leczenia Ran, która każdego roku skupia znaczącą grupę odbiorców.
a to ze strony Dr Zembali ( syna Mariana Zebmali , byłego ministra zdoriwa i człowieka który zrobił pierwszy przeszczep sercasz profesorem Religą )
powiazaliscie A+ B ?