Dnia 2013-03-23 o godz. 12:55 ~klop napisał(a):
> chłopczyku zobaczysz 50 jak świnia niebo
szykuj się na 2 po
> której będziesz się opróżniał co godz
jak zejdzie na 10
> groszaków z kibelka nie zejdziesz
a do tego matka z ojcem
> ukraińskie pieszczoty za przepuszczona kasę
buahhhahahahaaahah.......bedziesz pokornie kajal sie na forum jak bedzie roslo..oj bedziesz.....masz racje....bede sie oproznial co godzine przy 2 zł...ze szczescia....a przy 10 zł to wogule przeprowadze sie do WC. buahahahaah...