Dnia 2014-05-07 o godz. 15:59 ~head napisał(a):
> może budują napięcie..., z drugiej strony patrząc na ten
> komunikat wynika z niego, że reszta dużych wierzycieli jest
> chyba za tymi propozycjami. może się dogadają
Dlatego to jest dobre info bo mniejszosc nie ma wplywu na uklad a tym bardziej 1 wierzyciel.