Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,31 zł , zmiana od tamtej pory: -85,50%

Re: Info nie jest dobre !

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-07-10 o godz. 13:40 ~Znawcatrudnychspraw napisał(a):
> Może i czysta ale już bez kontraktów i z mocno nadszarpnietym wizerunkiem. Mimo wszystko główny akcjonariusz z zarzutami

Jest znacznie gorzej. Drodzy czytelnicy. Wczoraj kupiłem drobny pakiet, ale po tym co przeczytałem to już nie wiem czy dobrze zrobiłem. Spółka kilkukrotnie pisała o środku zabezpieczającym (nawet w sprawozdaniu za I kwartał str nr 6 opublikowanym pod koniec czerwca), ostatni raport z dnia 25.06.2018 też o środku zabezpieczającym. Tymczasem gazeta podaje, że obecnie stosowany jest środek zapobiegawczy w postaci ... itd. Pytanie brzmi od kiedy zastosowano tymczasowe aresztowanie. W najgorszym wypadku może się okazać, że już od jakiegoś czasu a więc spółka okłamywałaby rynek. A zatem i inne podane informacje mogły być nieprawdziwe. Niech spółka wypowie się na ten temat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIFIED 5,56% 0,19 2025-11-13 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.