jakby tak miało być to od tygodnia słupy złotoustego zbierałyby na potęgę, żeby wywalić na +30% po raporcie :) zawsze tak robią i złotousty wiecznie pokrzywdzony holender tak zarabia, bo zawsze coś mu przeszkadza i zawsze coś nie tak jest.. oj jaki biedny