Dnia 2022-12-29 o godz. 12:38 ~Parówytrollują napisał(a):
> Ja wiszę na srogim plusie, po prawie trzech latach, taka prosta odpowiedź, barakowy chłopaku.
Tutaj każdy na plusie wisi. A plus będzie dużo większy. Więc ci co chcą niech się wieszają, bo perspektywy bardzo dobre.