Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,61 zł , zmiana od tamtej pory: -2,76%

Re: INFO BARDZO WAŻNE

Zgłoś do moderatora
.. w uzupełnieniu .....wszystko się ślimaczy ...mld zł premier poza budżetem wydaje na podejrzane fundacje ....poza kontrolą.....zamiast na pilne inwestycje klimatyczne....
Niemcy w ciągu 200 dni wybudowali 2 terminale LPG,... Ordnung muss sein ...a my potrzebujemy na to kilka lat ....brak słów...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -5,13% 7,40 2023-03-21 15:29:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.