Pisze to dlatego poniewaz Rubicon mial troche akcji Pcguardu , i moim zdaniem bedzie chcial zwiekszyc zaangazowanie (jest teraz bardzo tanio lepszej okazji nie znajdzie a kase ma ) a przy takiej podazy kilkaset tys zl i kurs ponad 3 zl , a jak wpakuje miliony 10 zl pewne.