zanim te papiery zostaną dopuszczone do obrotu to jeszcze chwila minie. Dobrze, że długi zmniejszają bo to obniży koszty finansowe i kasa zostanie w spółce na przychody. I nie sądzę aby ten papier został wysypany w rynek. Pewnie zrobią jakąś pakietówkę dla tych inwestorów co chcą zbierać papier od istniejących akcjonariuszy. Ciekawe kiedy zacznie się podwyżka pod układ po 1.20. Teraz zbieranko trwa.