Dnia 2010-11-26 o godz. 00:06 ~BOB napisał(a):
> Będzie tak podanie info o sprzedaży nieruchomości wzrost
> ceny akcji do 1,5 zł , podanie nastepnego info o inwestorze
> strategicznym wzrost akcji do 2 zł , nastepne info wzost na
> 3 zł . Kto nie wierzy musi poczekać zeby się przekonać
> osobiście .
Niestety ale w dzisiejszym kursie większość z tych informacji jest już uwzględniona. Oczywiście chwilowe wybicia pewnie będą. Ale ok 1 zł będziemy, co i tak jest dobrym wynikiem. Na wyższe poziomy nie ma co liczyć, choć bardzo chciałbym się mylić.
Pozdrawiam