A z IPX iest wszystko Ok ! Ale bankowców-to przecież ludzie jak my nie cierpię! Ich prognozy np. PKB Polski (pisali bzdury !) kurs walutowy (pisali bzdury !) ,przewidywania odnośnie indeksów giełdowych (pisali bzdury! ) Krótko mówiąc -skończone tumany ! W lutym dałem im mocno popalić- a Bartosza to gnębię tak dla jaj! Inna sprawa,że chłopak tak naprawdę nie ma bladego pojęcia o dospodarce,rynku kapitałowym i prognozowaniu .