Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,29 zł , zmiana od tamtej pory: 68,76%
No przecież jest info: https://pap-mediaroom.pl/polityka-i-spoleczenstwo/mfipr-koniec-negocjacji-z-komisja-europejska-mamy-zgode-na-powolanie

"- Infrastruktura dual-use – fundusz umożliwi budowę i modernizację dróg, linii kolejowych, mostów i tuneli k, które w czasie pokoju służą mieszkańcom, a w razie potrzeby mogą wspierać mobilność wojskową."

a w nazwie Polimex Mostostal jest słowo Most, więc wiadomo, że jest to idealny sygnał, żeby sprzedać mieszkanie, samochód, zbudować szałas i czekać na zwrot inwestycji, iks de.
  • info ? Autor: ~BigJ
  • Re: info ? Autor: ~Vlad
  • Re: info ? Autor: ~Hogol
  • Re: info ? Autor: ~Topole_Wypełnione
  • Re: info ? Autor: ~Piotrek
  • Re: info ? Autor: ~fifka
  • Re: info ? Autor: ~Topole_Wypełnione

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS 4,93% 7,24 2025-09-19 17:04:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.